Competitie

Benelux Premier League Summer 2019

Informatie

Winnaar: Defusekids

Runner-up: Team Echo Zulu

Nieuws

01/09/2019: Defusekids wint opnieuw BPL en gaat naar EU Masters
31/08/2019: Echo Zulu naar finale BPL na verrassend gemakkelijk winst op Sector One
31/08/2019: Defusekids plaatst zich ten koste van Domme Jongens voor finale Benelux Premier League
25/08/2019: Sector One en Domme Jongens plaatsen zich voor finales Benelux Premier League
18/08/2019: Team Echo Zulu plaatst zich als tweede voor de halve finales van BPL
17/08/2019: BPL: Domme Jongens wint van mCon, Corax Gaming schakelt ToxicFalcons uit
11/08/2019: Optimum Cowboys door Corax Gaming uitgschakeld in BPL
10/08/2019: Defusekids pakt eerste finaleplaats BPL ten koste van Echo Zulu
25/07/2019: Echo Zulu en Defusekids ongeslagen door groepsfase Benelux Premier League
22/07/2019: Favorieten laten zich niet verrassen op eerste dag Benelux Premier League
21/07/2019: Acht teams strijden voor ticket EU Masters in Benelux Premier League

Groepsfase (22, 23 & 24 juni)

In de groepsfase van de Benelux Premier League spelen de teams per groep een keer tegen elkaar. Alle teams gaan uiteindelijk door naar de knock-outfase. Op basis van de eindpositie in de groep wordt de plek in de knock-outfase bepaald.

Groep A:

Groep B:

Speeldag 1 (22 juni):

18:15 - Team Echo Zulu vs. Corax Gaming 1-0
19:15 - Arctic Dawn Gaming vs. Domme Jongens 0-1
20:15 - ToxicFalcons vs. Sector One 0-1
21:15 - Defusekids vs. mCon esports 1-0

Speeldag 2 (23 juni):

18:15 - Defusekids vs. Arctic Dawn Gaming 1-0
19:15 - Corax Gaming vs. Sector One 0-1
20:15 - Team Echo Zulu vs. ToxicFalcons 1-0
21:15 - mCon esports vs. Domme Jongens 0-1

Speeldag 3 (24 juni):

18:15 - mCon esports vs. Arctic Dawn Gaming 1-0
19:15 - Defusekids vs. Domme Jongens 1-0
20:15 - Corax Gaming vs. ToxicFalcons 0-1
21:15 - Team Echo Zulu vs. Sector One 3-0

Groep A

1. Team Echo Zulu 3-0
2. Sector One 2-1
3. ToxicFalcons 1-2
4. Corax Gaming 0-3

Groep B

1. Defusekids 3-0
2. Domme Jongens 2-1
3. mCon esports 1-2
4. Arctic Dawn Gaming 0-3

Knock-outfase (10, 11, 17, 18 & 25 augustus)

Speeldag 1 (10 augustus)

14:00 - Team Echo Zulu vs. Defusekids 0-2
17:00 - Sector One vs. Domme Jongens 2-0

Speeldag 2 (11 augustus)

14:00 - ToxicFalcons vs. mCon esports 0-2
17:00 - Corax Gaming vs. Arctic Dawn Gaming 2-0

Speeldag 3 (17 augustus)

14:00 - mCon esports vs. Domme Jongens 1-2
17:00 - ToxicFalcons vs. Corax Gaming 1-2

Speeldag 4 (18 augustus)

14:00 - mCon esports vs. Corax Gaming 0-2
17:00 - Team Echo Zulu vs. Sector One 2-0

Speeldag 5 (25 augustus)

14:00 - Domme Jongens vs. Sector One FF win voor Sector One
17:00 - Corax Gaming vs. Domme Jongens 0-2

Halve finales (31 augustus)

14:00 - Defusekids vs. Domme Jongens 2-0
17:00 - Team Echo Zulu vs. Sector One 2-0

Finale (1 september)

14:00 - Defusekids vs Team Echo Zulu 3-0

Benelux Premier League kijken?

Alle games worden live gestreamd op het Twitch-kanaal van Inside Esports.

Deel: