Nieuws

Olav Mol in F1 2020 eerste Nederlandse commentator Formule 1-game ooit

19 mei 2020, 12:45

Codemasters heeft vandaag aangekondigd dat Olav Mol, de bekendste race-commentator van Nederland, F1 2020 van Nederlands commentaar zal voorzien. Mol is daarmee de eerste Nederlandse commentator in het spel ooit en na Max Verstappen en het vernieuwde circuit van Zandvoort het derde Nederlandse tintje aan het nieuwe Formule 1-spel.

Olav Mol gaat de nieuwe Formule 1-game, F1 2020, voorzien van commentaar. De Nederlandse F1-verslaggever is al sinds 1991 op radio en TV de vaste stem bij Formule 1-races, maar vanaf nu kunnen dus ook digitale raceliefhebbers genieten van zijn stem. Mol reageerde op de bekendmaking als volgt: “Het was een flinke uitdaging maar ook ontzettend leuk om ook in F1 2020 het verslag te mogen doen en het is voor mij een enorme eer om als commentator onderdeel te zijn van de grootste racegame ter wereld.”

Embedded content: https://twitter.com/Olav_Mol/status/1262679628243783681?s=20

Codemasters F1 Franchise Game Director Lee Mather is blij met de toevoeging van Mol zijn stem aan het spel: “Met het toevoegen van Olav Mol aan de officiële F1 videogameserie laten we onze toewijding zien om een volledige authentieke en realistische ervaring te bieden. Naast de terugkeer van de Dutch Grand Prix op het vernieuwde Circuit Zandvoort en de enorme populariteit van Max Verstappen zijn we erg enthousiast om Olav Mol met zijn iconische en herkenbare stem toe te voegen aan ons team”

F1 2020

F1 2020 wordt op vrijdag 10 juli 2020 uitgebracht op alle beschikbare platforms, waaronder PlayStation, Xbox en PC. Ook wordt er een Michael Schumacher Deluxe Edition uitgebracht die spelers naast exclusieve content ook drie dagen eerder toegang tot het spel biedt. Vanaf dat moment kunnen spelers dus van het commentaar van Mol genieten, bijvoorbeeld tijdens een race als Max Verstappen op het nieuwe circuit van Zandvoort.